Emlak Haberleri

Tema İstanbul 2 Yeni Etap Şimdi Ön Talepte!

Tema İstanbul 2 Yeni Etap Şimdi Ön Talepte!

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi konut projesi olarak karşımıza çıkan Tema İstanbul’un 3. Etabı olan Tema İstanbul 2 şimdi ön talep topluyor! Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük özel sektör yatırım projesi olan Tema İstanbul yeni etabıyla yeni ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Tema İstanbul 2 Ön Talep Topluyor

Tema İstanbul projesi 1.5 milyon metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje yepyeni bir yaşam konseptine ev sahipliği yapıyor. Proje sahip olduğu merkezi konumu ve eşsiz özellikleri ile birlikte İstanbul’a değer katıyor. Dev proje 1. Etap olan Tema İstanbul ve 2. Etap olan Tema İstanbul Bahçe‘den sonra Tema İstanbul 2 etabıyla sizleri bekliyor. İstanbul konut projeleri arasında yer alacak olan proje Avrupa Yakası içerisinde yükselecek.

Tema İstanbul 2

Tema İstanbul 2 projesi Artaş, MESA ve Kantur-Akdaş ortaklığında hayata geçmektedir. Projede lüks ve konforlu 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer almaktadır. Bu kat planına sahip daireler haricinde geniş villalar da projede yer almaktadır. Sosyal ve ticari alanları ile büyüleyici bir yaşama sahip olacaksınız. Dev proje Tema İstanbul 2 Küçükçekmece’de inşa edilmektedir. Küçükçekmece’nin Atakent bölgesinde konumlanan proje hakkında daha fazla detay ilerleyen günlerle açıklanacaktır. Gerekli bilgi ve açıklamalar Emlak Haberleri sitemizde sizlere sunulacaktır.

Tema Yine İstanbul! Yeniden Daha Fazlası.

Geniş peyzaj alanları ve sosyal donatıları ile keyifli bir yaşama sahip projenin %85’lik alanı bu kapsamda kullanılmaktadır. Projede site içerisinde araç kullanımı özel durumlar haricinde olmamakta ve trafikten arındırılmış bir alan oluşturulmuştur. Gerekli ulaşım projede konutların altındaki yer altı alanlarında sağlanmaktadır.

Tema İstanbul, Tema İstanbul Bahçe, Tema World gibi eşsiz etap ve projelere sahip projenin Tema İstanbul 2 etabıyla da benzersiz bir yaşam alanı ve konut deneyimine sahip olma fırsatı ön talep aşamasında sizleri bekliyor!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ