Emlak Haberleri

24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul 2016 yılından itibaren geliştirdiği “şehir projeleri” ile sektördeki yerini almış başarılı bir firmadır. Her projede merkezi konum ve kazançlı bir yatırım olması konusunda önceliklerini belirleyen firma projelerinin lokasyonunun çok önemli olduğunu göz önünde tutmaktadır.

İstanbul’da gerçekleştirdiği projeler ile içe dönük siteler değil, şehre değer katan, şehirle bütünleşmiş projeler ortaya koymayı hedefler. 24 Gayrimenkul barınma değil, 24 saat yaşama deneyimi tasarlanmaktadır.

Yaptığı projelerin değerlerine son derece önem veren firma adeta bir “yatırım danışmanı” sorumluluğuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzman ve deneyimli kadrosuyla birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmış olan 24 Gayrimenkul Mall of İstanbul’da yer alan 1500 metrekarelik merkez ofisinde İstanbul’un mimarisine değer katarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı proje sayısı 16 olan firmanın, toplam inşaat alanı 645,000 metrekare, toplam yatırımı ise 3,955,000,000 TL‘dir. Büyük ve gelişmiş bir şirket olan 24 Gayrimenkul yatırımlarını aynı hızda arttırarak büyümesini ve gelişmesini sürdürmektedir.

Aziz Yeniay, Mehmet Çelik ve Ahmethan Yılmaz ortaklığında kurulan gayrimenkul firması, başarılı ve deneyim dolu bir çalışma ortamıyla ortaya çıktı. “Merkezde Kazançlı Projeler” mottosuyla çalışmalarını sürdüren ekip, hızlı büyüme ivmesiyle mottosu çerçevesinde gayrimenkul sektörüne yaptığı yatırım ve geliştirmeleri sürdürmektedir.

24 Gayrimenkul İmzası Taşıyan Tamamlanmış ve Satıştaki Projeler

* Express 24* Atakent 24* Marina 24
* Başakport 24* Göl Plus

Sosyal sorumluluk projelerine yaptığı yatırımlar ile farkındalık yaratan ve gelirinin bir kısmını sosyal sorumluluk projelerine mutlaka ayıran 24 Gayrimenkul ülkesine, toplumuna ve insanlığa karşı olan sorumluluklarını yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

24 Gayrimenkul tarafından destek sağlanmış bazı sosyal sorumluluk projeleri;

  • Milletin Meclisini Millet Yapar konsorsiyumuna ortaklık.
  • Burkina Faso’da bir okul ve yetimhane inşaası.

24 Gayrimenkul | Merkezde Kazançlı Projeler

• Website : http://www.24gayrimenkul.com/

• Telefon : +90 (212) 244 24 24

• Adres : MALL OF İSTANBUL, THE OFFICE, KAT: 18, İSTANBUL/TR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ