Emlak Haberleri

Emlak Katılım;”Hallolur Her Şey Gücüne Güven.”

Emlak Katılım;”Hallolur Her Şey Gücüne Güven.”

Emlak Katılım Bankası “Hallolur Her Şey Gücüne Güven” sloganı ile başlattığı yeni iletişim kampanyası ile “Ülkenin gücüne, kendi gücüne ve Emlak Katılım’ın gücüne güvenmelisin.” mesajı veriyor.

“Hallolur Her Şey Gücüne Güven” kampanyası

Emlak Katılım Bankası “Hallolur Her Şey Gücüne Güven” sloganı ile yeni bir iletişim kampanyası başlattı. Böylece Banka, Emlak Katılım Bankası, kampanya ile Türkiye‘nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ülkesinin gücüne güvenen, kendi gücüne güvenen ve bankasının gücüne güvenen yeniliklere açık olan herkesin sesi olacak.

Emlak Katılım, büyüme stratejisine bağlı olarak şubeleşmeye, dijitalleşmeye ve yeni ürünler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ederken iletişim stratejisini de farklı bir boyuta taşıyor. Bankanın, ‘Ülkenin gücüne, kendi gücüne ve Emlak Katılım’ın gücüne güvenmelisin’ mesajı veren kampanyasında, yeniliğin ve ritmin vurgusu yapılıyor.

Emlak Katılım, ülkeye ve ekonomiye değer katan tüm alanlarda yeni hizmetler geliştirmeye devam ediyor.

Emlak Katılım'dan yeni kampanya: "Hallolur Her Şey Gücüne Güven"

Masrafız bankacılık deneyimi

Emlak Katılım Türkiye’nin her yerinden görüntülü görüşme ile müşteri olma imkanını sunuyor. Müşteriler bankacılık işlemlerini 20 bini aşkın tüm kamu ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde halledebilirken, Emlak Katılım Mobil’den EFT/Havale ve FAST gibi işlemleri de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek masrafsız bir bankacılık deneyimi yaşıyorlar. Emlak Katılım müşterileri, bankanın yakın zamanda devreye aldığı yeni hizmeti ile tüm bankaların ATM’lerinden TR karekod ile para çekebilme, TR karekod ile POS cihazlarından ödeme yapabilme imkânlarından yararlanıyor ve işlemlerini hızlı, kolay ve temassız bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

POS cihazı taşımaya gerek yok

CepPOS uygulamasıyla cep telefonlarını POS cihazına dönüştüren Emlak Katılım, müşterilerinin kredi kartı ya da banka kartından saniyeler içinde ödeme alabilmelerini sağlıyor. Tüm banka kartlarına taksit imkanı sunan CepPOS uygulaması, çoklu kullanıcı desteği de veriyor.

Emlak Katılım tarafından sektöre kazandırılan Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı ile tasarruf sahibi müşterilerine finansman olarak kaynak sağlamak istedikleri sektörü tercih etme imkânını sunuyor. Bu katılma hesabına Türk Lirası cinsinden yatırılan fonlar, belirli bir projenin finanse edilmesinde kullanılabiliyor. En fazla üç aylık vade ile kullandırılacak olan bankanın bu yeni ürünü, vade uyumlu olmasının yanı sıra kur koruma desteği de sağlıyor.

Girişimcilere destek Emlak Katılım’dan

Emlak Katılım girişim destekleme programı Pusula ile girişimcilere gayrimenkul, inşaat, sürdürülebilirlik konularındaki yenilikçi ve teknoloji tabanlı girişimlerinin büyümesi ve ticarileşmesi için ihtiyaç duydukları erken aşama yatırıma ulaşma fırsatını sunmasının yanı sıra danışmanlık ve networking gibi imkanlar da sağlıyor.

Müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerin kolay anlaşılır, teknolojik ve hızlı olmasına önem veren Emlak Katılım aynı zamanda sağduyulu, çevreci ve sürdürülebilir yatırımları desteklemek, ülkenin kalkınmasında sosyal, ekolojik ve ekonomik kriterleri göz önüne alan sürdürülebilir ürün ve hizmetler sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak; Emlak Katılım’dan yeni kampanya: “Hallolur Her Şey Gücüne Güven” (aa.com.tr) Muhammet Emin Horuz

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

Bu yazı, konutpiyasasi.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

Yazımız, ofisprojeleri.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ