Emlak Haberleri

Sinpaş İş Modern Ambarlı ile Kazanmaya Başlayın

Kaliteli projeleri ile sektörün öncü isimlerinden Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Sinpaş İş Modern Ambarlı’da iş yerinizi alırken de kazanacaksınız. Modern mimarisi ile yükselen proje, iş hayatınıza yeni bir soluk katmayı hedefliyor.

Sinpaş GYO kalitesi ile eşsiz bir ticari proje

İnşaat projeleri ile her zaman dikkat çeken Sinpaş GYO, Ambarlı’da modern bir yapı inşa ediyor. Çalışma hayatınızı kolaylaştıracak ve gelişmesini sağlayacak ticari projede eksiksiz bir deneyim sizi bekliyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi birinci sınıf bir ticaret ortamı sunuyor. Projede 186 bağımsız bölüm ile aradığınız iş yerine sahip olma fırsatı yer alıyor. 26 bin 120 metrekare büyüklüğünde bir arazide inşa edilen projede 10 metre tavan yüksekliği mevcut. 7 gün 24 saat aktif kullanım ayrıcalığı sunan projede modüler ofis yapısı ile istediğiniz genişlikte bir alan satın alabileceksiniz. 200 ile 12000 metrekare arasında değişen ofis alanları ile işinizin büyüklüğüne göre tercih yapabilirsiniz. İş Modern Ambarlı, birçok kullanım amacına uygun yapıya sahiptir. Proje, tırların rahat manevra yapabileceği bir şekilde dizayn edilmiştir. En iyisi için yükselen İş Modern Ambarlı ile kaliteyi yakalayın.

Sinpaş İş Modern Ambarlı Proje Görseli

Konumu ile avantajlı bir proje olarak karşımıza çıkan Sinpaş İş Modern Ambarlı, Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. İstanbul‘da inşa edilen ticari projeler arasında dikkat çeken bir konuma sahip proje Ambarlı’da yükseliyor. Ambarlı Limanı’na yakın bir lokasyona sahip proje, metrobüs ve metro duraklarına da çok yakın bir mesafede inşa edilmektedir. TEM bağlantı yoluna komşu olması ile ulaşım seçenekleri sunan ve kolay ulaşma imkanına sahip olmanızı sağlayan proje yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Beylikdüzü Ambarlı’da işinize değer katın

Kaliteli bir çalışma ortamına sahip olarak işlerinizi geliştirmenizi sağlayacak projede özellik ve donatılar sizi bekliyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı ile haftanın her günü 24 saat aktif kullanım ayrıcalığına sahip olacaksınız. Metrekare başına 100 Watt elektrik gücü sunulan projede, metrekare başına 1 ton yük kapasitesi de yer alıyor. 10 metrelik tavan yüksekliği ve geniş manevra alanlarına sahip projede ferah bir alan size sunuluyor. Otoparkı bulunan projede araçlarınızı güvenle park edebileceksiniz. Güvenlik personeli ve kameralı güvenlik sistemi de projede sizleri karşılıyor.

Kampanyalı bir şekilde satışları devam eden İş Modern Ambarlı projesinin inşası tamamlanmıştır. Kampanyalı ödeme seçenekleri ile iş yerinizi alırken kazanç sağlayabileceksiniz. Proje kampanyası ile 24 ay vade imkanı sunuyor. Sinpaş GYO güvencesi ile hayata geçen kampanyada “Bankasız, Kefilsiz 24 Ay Vade” fırsatı yer alıyor. Siz de kampanyadan yararlanın, birinci sınıf iş hayatına hemen dahil olun.

Proje detayları; Sinpaş İş Modern Ambarlı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ