Emlak Haberleri

Sinpaş İş Modern Ambarlı

Kaliteli çalışmalarıyla sektörün önde gelen markalarından olan Sinpaş GYO tarafından İstanbul’da inşa edilen Sinpaş İş Modern Ambarlı, modüler ofis ve ticari üniteleri ile iş yaşantınızı katkı sağlamayı hedefliyor.


PROJE HAKKINDA

Gelişen şartlara uyum sağlayan modern bir iş ortamına sahip olacağınız Sinpaş İş Modern Ambarlı, Sinpaş GYO farkıyla yükseliyor. İstanbul’un gelişmiş noktalarından Beylikdüzü ilçesinde yer alan proje, eksiksiz bir iş hayatına sahip olmanızı hedefliyor. Ferah ve geniş kullanım alanları ile benzersiz bir iş hayatına sahip olmanız hedeflenen projede 10 metrelik tavan yüksekliği sizi bekliyor. Projede 186 bağımsız bölüm yer alıyor. 26 bin 120 metrekare büyüklüğüne sahip geniş bir arazi üzerinde inşa edilen proje ile modern bir iş hayatına adım atacaksınız. Küçük kamyonetlerden, geniş tırlara istediğiniz gibi manevra yapabileceğiniz alanları bulunan Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi ile verimli bir kullanıma sahip olacaksınız.

İçerisinde yer alan ofisler 200 metrekareden başlayan büyüklükler ile dikkat çekiyor. 12 bin metrekareye kadar değişebilen büyüklükler ile her büyüklükteki işe uygun bir alan projede yer alıyor. Depo, atölye, lojistik gibi birçok alanda kullanıma uygun proje 7/24 kullanım ayrıcalığı ile sizi bekliyor. Birinci sınıf bir iş hayatına sahip olmak için Sinpaş İş Modern Ambarlı’da yerinizi alın.

Sinpaş İş Modern Ambarlı Nerede?

İstanbul Avrupa yakasında inşa edilen Sinpaş İş Modern Ambarlı ticari projesi Beylikdüzü’nde hayat buluyor. Konumu ile işlerinizi kolaylaştıracak proje, yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Bakırköy – Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesi uzaklığında inşa edilen proje ile ulaşım problemi yaşamayacaksınız. E-5 otoyoluna da çok yakın lokasyona sahip proje, birçok ulaşım seçeneğinin merkezinde inşa edilmektedir. Ambarlı’da inşa edilen proje, Ambarlı Limanı’na 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Metrobüse yakın, TEM’e 2-3 dakikalık mesafede olan uzaklığı ile iş hayatınız İstanbul’un göbeğinde yer alacak.

Sinpaş İş Modern Ambarlı Özellikleri

Çalışma hayatınızda eksiksiz özelliklere sahip olarak, değerli bir yatırıma sahip olabileceğiniz proje sizleri bekliyor. Birinci sınıf bir ticari proje olarak inşa edilen İş Modern Ambarlı, 7 gün 24 saat aktif olarak kullanıma hazır bir iş ortamına sahip. Metrekare başına 1 ton yük taşıma kapasitesine sahip proje ile ihtiyaçlarınız karşılanacak. Her kata tır ile ulaşım imkanı, 10 metre tavan yüksekliği özellikleri projede yer alıyor. Ayrıca metrekare başına 100 Watt enerji gibi özellikler ile eşsiz bir proje sizi bekliyor. Projede güvenlik personeli görev alırken, otopark ile araçlarınızı güvenle park edebileceksiniz. Modüler ofisler ile iş yerinizin büyüklüğünü siz belirleyebileceksiniz.

Sinpaş İş Modern Ambarlı Teslim Tarihi

Modern bir ofise sahip olmak için hemen teslim seçeneği ile siz de alım yapabilirsiniz.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Metrekare Başına 1 Ton Yük Taşıma Kapasitesi
  • Her Kata Tır ile Ulaşım İmkanı
  • Güvenlik
  • Metrekare Başına 100 Watt Elektrik Gücü
  • 10 Metre Tavan Yüksekliği
  • Otopark


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ