Emlak Haberleri

Newist Bayrampaşa

İstanbul’un yeni iş merkezi olmak hedefiyle inşa edilen Newist Bayrampaşa, İstanbul’a yeni bir soluk kazandıracak ofis projesi olarak İstanbul Anıt Otelcilik A.Ş. tarafından inşa ediliyor.


PROJE HAKKINDA

İstanbul’un iş hayatına renk katacak bir ofis projesi yükseliyor. Bayrampaşa’da yükselen ofis projesi 16 bin metrekareye ulaşan bir alanda inşa ediliyor. 2 blok olarak yükselen projede ofis ve otel blokları yer almakta. 243 ofis, 204 otel odası ve 22 dükkan projede yer alıyor. Modüler ofisler ile işinize göre ofisi size sunan proje konfor dolu donatıları ile yükseliyor. İstanbul Anıt Otelcilik projesi olan Newist Bayrampaşa merkezi bir konuma sahip. Sahip olduğu özellik ve donatıları ile çalışma hayatınıza değer katacak bir yapı. Her detayın düşünüldüğü ofis projesinde siz de iş yeri sahibi olarak özel bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Newist Bayrampaşa Nerede?

Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da yer alan proje Avrupa yakasında yer alıyor. Bayrampaşa’da yükselen proje kolay ulaşım imkanlarına sahip. Bayrampaşa‘nın Ortamahalle mevkinde yükselen projede TEM ve D-100 size çok yakın olacak. Bu sayede her yere istediğiniz anda ulaşabilecek, eviniz ile işiniz arasındaki kısa yola sahip olabileceksiniz. Newist Bayrampaşa‘dan 1. köprü sadece 10 kilometre uzaklığınızda olacak. Haliç Köprüsüne 2.1 kilometre mesafesi bulunan proje metroya ise 500 metrelik mesafede bulunuyor.

Newist Bayrampaşa Özellikleri

Birçok özellik ile donatılmış ofislerde iş hayatınız bambaşka olacak. Lüks ve konfor dolu ofisler size ve çalışma arkadaşlarınıza motivasyon sağlayacak. Çalışma hayatınızda ihtiyacınız olan her detayın düşünüldüğü projede lobi ve resepsiyon hizmeti de yer almakta. 24 saat güvenlik ile güven içinde huzurlu bir ortamda çalışacaksınız. Kameralı güvenlik sistemi ile izlenen proje, kesintisiz bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Elektrik, su ve internet altyapısı ve yedekleriyle kesinti yaşamayacaksınız. Su deposu, jeneratör ve alternatif internet hatları sizi bekliyor. Ayrıca kapalı otopark ile sizin ve misafirlerinizin araçları güvenle park edilebilecek. Temizlik hizmetleri, hızlı asansörler de bulunan proje ile ayrıcalıklı bir iş ortamına sahip olacaksınız.

Newist Bayrampaşa Teslim Tarihi

2023 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanan projenin inşası son sürat devam etmektedir.


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Lobi
  • Kapalı Otopark
  • 24 Saat Güvenlik
  • Kesintisiz İnternet
  • Su Deposu
  • Temizlik Hizmeti
  • Kameralı Güvenlik
  • Jeneratör
  • Hızlı Asansör
  • Lüks Ofisle


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ