Emlak Haberleri

Genyap Link Kağıthane

GENYAP Link Kağıthane projesi, İstanbul’un yükselen ve gün geçtikçe değerlenen bölgesi Kağıthane’de göz kamaştırmaya başlıyor, güven ve huzurun ön planda tutulduğu projede yerinizi alın…


PROJE HAKKINDA

Genyap Link Kağıthane

Genyap Link Kağıthane, İstanbul’un yükselen ilçesi Kağıthane’de Oxygen projesinin çok talep görmesinin ardından tekrar aynı konuma bir proje yapılması kararı sonra hayata geçirilen bir proje olarak yerini aldı. İçerisinde 4 blok, 414 daire ve 2 dükkan bulunan proje yaklaşık 5000 metrekarelik bir arazi üzerinde yer alıyor. Sizlerin güvenli ve huzurlu bir konuta sahip olarak, aileniz ve sevdiklerinizle mutlulukla yaşamanızı hedefleyen proje, şehir merkezine, okul, hastahane, sosyal yaşam alanları ve AVM’lere olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. 300 metre gibi bir mesafede metro bulunan proje, bu sayede her yere çok yakın ve kolay ulaşım seçeneklerine sahip.

Genyap Link Kağıthane Kat Planı

4 farklı bloktan oluşan projede birbirinden çeşitli kat planları bulunmakta. 1+1, 1.5+1, 2+1 ve 3+1 gibi temel seçenekleri bulunan projede A, B, C ve D blokları ve her bloğun cephelerine göre farklı büyüklük ve dizaynda kat planları bulunmaktadır. 1+1 daireler brüt 48 ile 90 metrekare arası değişim gösterirken, 1.5+1 daireler brüt 73 ile 82 metrekare arası değişim göstermekte, 2+1 daireler brüt 75-100 metrekare arası değişim göstermekte ve 3+1 daireler de brüt 103-162 metrekare arası değişikliklik göstermektedir. İstenilen cephe ve blok tercihine göre birbirinden farklı seçenekler ile herkese hitap eden kat planı tercihleri ile de Genyap Link Kağıthane dikkat çekiyor.

Genyap Link Kağıthane Nerede?

Link Kağıthane projesi aşağıda harita üzerinde verilmiş konumda yer alırken, çevresindeki süpermarketler, AVM’ler ve toplu ulaşım seçenekleriyle Kağıthane’nin merkezinde yer almakta. Sadece 300 metre uzaklıkta yer alan metre durağı ile İstanbul’un her yerine çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Genyap Link Kağıthane Teslim Tarihi

Genyap’ın Oxygen projesinden sonra planlanan ve Ocak 2020 tarihinde yapılmaya başlanan projenin teslim tarihi olarak 2022 yılı içerisi düşünülmektedir. 24 ay gibi bir süre içerisinde teslim edilmesi planlanan projenin çalışmaları devam etmekte. Kaliteli ve bol seçenekli daireleriyle sizler de Genyap Link Kağıthane‘den daire sahibi olmak ve Genyap güvencesini yaşamanın avantajına sahip olmak isteyeceksiniz.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

✔ Merkezi Isıtma✔ 24 Saat Güvenlik✔ Ses Yalıtımı✔ ADSL Altyapısı
✔ Fitness✔ Isı Yalıtımı✔ Kapalı Otopark✔ Çocuk Parkı
✔ Açık Otopark✔ Sauna✔ Asansör + Yük Asansörü✔ Jeneratör
✔ Kapalı Havuz✔ Hamam✔ Spor Sahaları


KAT PLANLARI


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ