Emlak Haberleri

Sirius Loft Residence Projesi

İzmir Çiğli’de yükselen Sirius Loft Residence projesi Sirius Yapı A.Ş. tarafından 33 daire ve 1 iş yeri olarak inşa ediliyor. Lüks projede loft ve flat daire seçenekleri yer alıyor.


SIRIUS LOFT RESIDENCE PROJESİ HAKKINDA

Bütün Yönleriyle Sirius Loft Residence Projesi

İzmir konut projeleri arasında inşa edilen Sirius Loft Residence projesi, Çiğli’de yükseliyor. Toplam 13 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahip projede 33 daire yer alıyor. 33 dairenin yanı sıra 1 adet de ticari ünitenin yer aldığı proje modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Lüks bir yaşam ortamı sunan projede birinci sınıf donatılar ile kaliteli bir deneyim hedefleniyor. Loft daireler ile flat dairelerden oluşan proje Sirius Yapı A.Ş. tarafından inşa ediliyor. Projede, loft daireler 6,5 metrelik tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor. Kolay ulaşım seçeneklerine sahip proje konforlu bir deneyim için sizleri bekliyor.

Sirius Loft Residence Projesi Kat Planı

Toplam 13 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahip Sirius Loft Residence, kaliteli bir ortam sunuyor. Toplam 33 dairenin yer aldığı projede loft ve flat daire seçenekleri yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarının yer aldığı projede 1 adet de ticari ünite yer alıyor. Projede yer alan konutların 8 tanesi asma kat loft, 7 tanesi 2+1 flat ve 18 tanesi 3+1 flat olarak tasarlandı. Loft dairelerde ise 6.5 m tavan yüksekliği bulunuyor. Projede yer alan daireler 114 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahiptir.

Sirius Loft Residence Nerede?

İzmir’de inşa edilen Sirius Loft Residence, yoğun bir bölge olan Çiğli’de yükseliyor. Canlı bir lokasyonda inşa edilen proje yatırım fırsatı olarak da karşımıza çıkıyor. Projede yer alan konutlar merkezi konumu ile hayatın merkezinde bir deneyime sizleri davet ediyor. Ege Bölgesi’nin ve İzmir’in göç alan bir bölgesinde yükselen proje ile gözde bir konuma sahiptir. Çevresinde ihtiyaç duyacağınız noktalara kolay ulaşım imkanlarına sahip olan proje ile yaşamınız daha kolay olacak. Okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz proje, ana yollara ve ulaşım seçeneklerine komşu bir lokasyondadır.

Sirius Loft Residence Özellikleri

Lüks donatıları ile yükselen projede, birinci sınıf bir yaşam sizlere sunuluyor. Akıllı ev sistemi ile donatılmış konutlarda en son teknoloji ile eşsiz bir deneyime sahip olabileceksiniz. Her yaşa hitap eden bir yaşam ortamı ile çocuklarınız da mutlu bir ortamda yetişecek. Projede kapalı çocuk oyun alanları, oyun odası, çocuk parkı gibi donatılar yer alıyor. Ayrıca açık yüzme havuzu bulunan projede sauna, sinema gibi ayrıcalıklara da sahip olabileceksiniz. Fitness merkezi bulunan projede spor da hayatınızdan çıkmayacak. Projede ayrıca kapalı otopark ve elektrikli araç şarj ünitesi de sizleri bekliyor.

Sirius Loft Residence Projesi Teslim Tarihi

Projenin Ağustos 2022 itibariyle konutlarının teslimlerine başlanması hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim için proje websitesi: http://www.siriusloft.com/


Sirius Loft Residence Görselleri


Sirius Loft Residence Özellikleri

  • Kapalı Otopark
  • Sauna
  • Cep Sineması
  • Elektrikli Araç Şarj Ünitesi
  • Fitness Salonu
  • Akıllı Ev Otomasyonu
  • Kapalı Çocuk Oyun Odası
  • Oyun Odası
  • Çocuk Parkı
  • Açık Havuz


KAT PLANLARI


TANITIM FİLMİ


PROJENİN KONUMU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ