Emlak Haberleri

Torkam E5

İstanbul karma yaşam projeleri arasında yerini almaya hazırlanan Torkam E5 projesi, Torkam İnşaat, Nar İnşaat, TOKi, İBB ve Küçükçekmece Belediyesi ortaklığında hayata geçiyor.


PROJE HAKKINDA

Torkam E5

İstanbul’un yoğunluğu ile dikkat çeken arterlerinden Sefaköy E5 otoyoluna komşu Torkam E5 hayata geçiyor. Torkam İnşaat, TOKİ, Nar İnşaat, İBB ve Küçükçekmece Belediyesi tarafından inşa edilen proje lüks bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkıyor. Eşsiz bir karma yaşam projesi olarak inşa edilen projede toplam 4 blok yer alıyor. 20 bin 776 metrekarelik inşa alanına sahip projede 216 konut yer alıyor. Konutlar haricinde 114 ofis ve 275 dükkan da bulunan proje büyük bir karma yaşam alanına sahip. Benzersiz konumu ve lüks donatıları ile dikkat çeken projede yaşam standartlarınız yükselecek, eşsiz bir yatırım fırsatına sahip olacaksınız.

Torkam E5 Kat Planı

900 milyon liralık bir yatırım ile hayata geçen dev projede 216 konut yer alıyor. 4 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar yer alıyor. Konutların haricinde 114 ofis ve 275 mağazanın da yer aldığı dev projede konforlu ve verimli kullanım alanları dikkat çekiyor. En küçük daire büyüklüğü 53 metrekare büyüklüğü ile tasarlanan projede en büyük daireler ise 120 metrekare genişliğe sahiptir.

Torkam E5 Nerede?

Merkezi lokasyonu ile benzersiz bir yaşam alanı sunan Torkam E5 Projesi İstanbul’da inşa ediliyor. Küçükçekmece’de inşa edilen proje, Sefaköy ile Küçükçekmece arasında yer alıyor. Her zaman aktif ve hareketli bir konumda yer alan proje yatırımcıların dikkatini çekiyor. Avrupa yakası projeleri arasında yer alan karma yaşam projesi sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Çevresinde birçok olanak ile birlikte özel ve kamu kuruluşları yer alan proje hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. İçerisinde metro istasyonu bulunan proje ile hızlı ulaşım seçenekleri sizi bekliyor.

Torkam E5 Özellikleri

Lüks bir yaşamın içerisinde bulunacağınız proje eşsiz donatılar ile sizi bekliyor. Geniş bir alana inşa edilen projede yürüyüş parkuru, dinlenme bahçeleri sizi bekliyor. Çocuklarınız için güvenli oyun alanları da yer alıyor. Fitness merkezi, güvenlik, otopark gibi birçok detay ile keyifli bir yaşama sahip olacaksınız. Aktif bir yaşam alanına sahip olacağınız projede kafe ve restaurantlar da sizi bekliyor. Güvenli ve huzurlu bir yaşam Torkam E5′te sizi bekliyor.

Torkam E5 Teslim Tarihi

Projenin 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.


GALERİ


KAT PLANI


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ