Emlak Haberleri

Nokta Ankara ile 2021’in Kazancını Yeni Ofisinizde Yaşayın

Nokta Ankara ile 2021’in Kazancını Yeni Ofisinizde Yaşayın

3 bloktan oluşan Nokta Ankara projesinde 1 konut ve 2 ofis blokları yer alıyor. Türk Yapı kalitesi ile inşa edilen projede kampanyalı alım fırsatları sizi bekliyor.

Nokta 1 ve Nokta 2 sizi bekliyor

Lüks bir ofis sahibi olarak işlerinize değer katma fırsatı sizi bekliyor. Türk Yapı bünyesinde inşa edilen Nokta Ankara Ofisleri, taksitli alım fırsatları ve indirimler ile dikkat çekiyor. Toplam 3 blokta inşa edilen proje 2 etaptan oluşmaktadır. 3 bloğun 2’si ofis bloklarını, 1’i de konut bloğunu içermektedir. Nokta 1 ofis bloğu ilk etapta inşa edilmiştir. 2. etapta ise Nokta 2 ofis bloğu ile konut bloğu inşa edilmektedir. Lüks projede Nokta 1 içerisinde 23 katlı bir kule yer almaktadır. Geniş ofisleri, modüler ofis yapısı ile konfor dolu bir ofis ortamı Nokta 1’de sizi bekliyor. Nokta 1 kapsamında ofis büyüklükleri 750 metrekareye kadar büyüyebilmektedir. Nokta 1 bloğunun en altında yer alan ticari bölümler ise eşsiz yatırım fırsatları ortaya koymaktadır.

2. etap kapsamında yer alan Nokta 2 ofis boğunda ise 254 metrekareye kadar ulaşan ofisler yer almaktadır. Yine konforlu ve lüks ofislerden oluşan projede iş hayatınız bambaşka bir hal alacak. Nokta 2’nin en altında ise 20 adet ticari bölüm yer almaktadır. Modern Nokta Ankara Ofisleri kaliteli ve çağdaş bir iş ortamı için sizi bekliyor.

Çankaya’da eşsiz bir ofise sahip olun!

Lüks bir proje olarak dikkat çeken Nokta Ankara Ofisleri, Çankaya’da yer alıyor. Çankaya ofis projeleri arasında yerini almış olan proje, merkezi konumu ile değer kazanıyor. Kolay ulaşım imkanları ile işiniz ile eviniz arasında kolayca gidip gelebileceksiniz. Trafik çekmeden, birbirinden farklı seçenekler ile istediğiniz noktaya gidebileceğiniz bir proje. Çevresinde yer alan sosyal merkezler ve kuruluşlar ile her işinizi kolayca halledebileceksiniz. Merkezi yollara komşu olan proje Nokta Ankara’dan çıkınca Ankara’nın her noktasına kolayca ulaşabileceksiniz.

İş hayatınıza kolaylıklar katacak, veriminizi arttıracak donatılar Nokta Ankara Ofisleri’nde sizi bekliyor. Özellikleri ile diğer projelerden ayrılan Nokta Ankara, kesintisiz bir iş ortamı sunuyor. Alt ve üst yapı hizmetlerinin eksiksiz olduğu proje her duruma hazırlıklı olarak inşa ediliyor. Deprem yönetmeliğine uygun ve güvenilir yapıda kesintilere karşı hazırlıklı olacaksınız. Jeneratör, su deposu, hidrofor, alternatif internet bağlantıları sizi bekliyor. Araçlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde park edebileceğiniz kapalı otopark da sizi bekliyor. Hızlı asansörler, merkezi ısıtma, ses yalıtımı, ısı yalıtımı da diğer özellikler arasında yer alıyor. Güvenli bir iş hayatına sahip olmanız için 7 gün 24 saat izlenen bir proje olarak sizi bekliyor. Toplantı ve konferans salonlarına da sahip olan Nokta Ankara Ofisleri, çalışmalarınızı değerli kılacak.

Kampanya dahilinde taksit ve indirim fırsatını kaçırmayın!

Nokta Ankara Ofisleri kampanyalı fiyat ve taksit imkanları ile sizi bekliyor. İlk etap ofislerinin teslimi hemen yapılırken, ikinci etap ofis ve konutları 2021 yılı içerisinde yapılacaktır. Kampanya kapsamında değerlendirebileceğiniz indirim ve taksit fırsatları sizi bekliyor. Nokta Ankara Ofisleri’ne peşin alımlarda %10 indirimle sahip olabilirsiniz. Ayrıca vade farksız 12 taksit imkanı da sizi bekliyor. “2021’in Kazancını Yeni Ofisinizde Yaşayın” mottosu ile Nokta Ankara Ofisleri sizi bekliyor.

Proje detayları; Nokta Ankara Ofisleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ