Emlak Haberleri

İBF’den Ev Almak İçin BÜYÜK FIRSAT!

İBF’den Ev Almak İçin BÜYÜK FIRSAT!

Kayseri’de lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam sizleri bekliyor. İBF Doğan İnşaat bünyesinde yer alan konutları uygun fiyat ve taksitlerle satın alın! “İyi Bir Fikir” bünyesinde 96 aya varan taksit imkanını kaçırmayın!

Ev Sahibi Olmak İçin Fırsatı Yakalayın!

Kayseri’de yer alan birbirinden kaliteli konut projeleri ile dikkat çeken İBF Doğan İnşaat, herkesi ev sahibi yapacak. Konfor ve kalite deyince akla gelen firma, şirket finansmanı ile sizi konut sahibi olma fırsatı sunuyor. Kredisiz, faizsiz konut satın alma fırsatı için elinizi çabuk tutun. 96 aya varan taksit seçenekleri ile 8 farklı bölgede 17 yeni proje sizi bekliyor.

Modern bir yaşam ortamı sunan, Kayseri‘nin en gelişmiş noktalarında yükselen projeleri kaçırmayın. Her bütçeye uygun konutlar, size özel ödeme planları ve takas imkanları İBF‘de sizi bekliyor. Gelişmiş konutlar, konfor temelinde farklı kat ve oda seçenekleri ile sizleri bekliyor. Size uygun konumda, size uygun sitede yerinizi alın.

Kayseri ili içerisinde lüks yaşama sahip olmak için vakit kaybetmeyin. Birçok sosyal donatı ile hayat bulan projelerde havuzlardan, spor alanlarına, otoparklardan, güvenlik personeline birçok ayrıcalık sizi bekliyor. Güvenilir bir site yaşantısının yanı sıra huzurlu bir deneyim sunuyor. İBF Doğan İnşaat projeleri birinci sınıf işçilik ve kalite ile premium bir yaşam sunuyor. Siz de geniş ve ferah dairelerde yerinizi alın, modern yaşamın içerisinde günlerinizi geçirmeye başlayın.

Projeler ve detayları;

Şehr-i Belsin

6 bin 680 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Şehr-i Belsin projesi, 2 blokta yükselmektedir. Proje kapsamında 94 bağımsız bölüm yer almaktadır.

Şehr-i Park

Toplam 59 bağımsız bölümün bulunduğu tek bloktan oluşan Şehr-i Park projesi, modern bir mimariye sahiptir. Proje 5 bin metrekarelik peyzaj alanı ile yeşillikler içerisinde bir yaşam sunmaktadır.

Şehr-i Modern

Sümer Yavuzlar’da inşa edilen proje tek blok içerisinde 51 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Şehr-i Yaşam

2 site şeklinde inşa edilen Şehr-i Yaşam projesi toplam 5 bloktan oluşmaktadır. 10 bin 978 metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede 214 (133+81) daire ile 7 (3+4) ticari üniteden oluşmaktadır.

Şehr-i Ala

Tınaztepe Mahallesi içerisinde yer alan Şehr-i Ala projesi 1 blokta 59 daireden oluşmaktadır.

Şehr-i Yıldız

Kayseri Pervane Mahallesi’nde inşa edilen Şehr-i Yıldız projesi tek blok olarak yükselmektedir. Proje kapsamında 26 daire ve 6 dükkan yer almaktadır.

Elit Park 5

Belsin’de inşa edilen proje, 1 blok içerisinde yer alan 31 daireden oluşmaktadır.

Şehr-i Lokman Suites Safran

Lüks proje Şehr-i Lokman Suites Safran tek blok olarak inşa edilmektedir. Şeker Mahallesi’nde yer alan proje 54 daire ve 4 dükkandan oluşmaktadır.

Şehr-i Lokman Suites Defne

Şeker Mahallesi’nde yer alan bir diğer proje olan Şehr-i Lokman Suites Defne 45 daire ve 4 dükkandan oluşmaktadır. Proje tek blok olarak inşa edilmektedir.

Şehr-i Köşk

Şehr-i Köşk projesi Belsin’de Tınaztepe Mahallesi’nde 1 blok olarak inşa edilmektedir. Projede toplam 56 lüks daire yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ