Emlak Haberleri

Natura Vadi Projesi Lansman Töreni ile Satışa Açıldı!

Natura Vadi Projesi Lansman Töreni ile Satışa Açıldı!

“Ankara’nın En İyi Vaadi” sloganıyla yükselen Natura Vadi projesi 22 Mayıs Pazar günü yapılan keyifli lansman töreni ile satışa çıkarıldı.

Ankara’nın En İyi Vaadi

Sektörün öncü isimleri Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığında hayata geçirilen Natura Vadi projesi 22 Mayıs günü yapılan lansmanı ile birlikte satışa açıldı. Lansmana özel indirim ve kampanya düzenlenen proje eşsiz bir tören ile tanıtıldı.

Törenin sunuculuğunu Türkiye güzellerinden Nefise Karatay yaparken, törende birçok sektörden önemli isimler yer aldı. İş, cemiyet, sanat, siyaset ve bürokrasi dünyasından isimlerin yer aldığı lansman töreninde Natura Vadi projesinin örnek dairesi davetlilerin beğenisine sunuldu. Proje modern mimarisi, merkezi konumu, konsepti ve tanıtım ofisi ile beğenileri topladı.

Yüzde 10+10 indirim fırsatı ile rekor satış!

Ön talep dönemi boyunca yoğun ilgi ile karşılaşan Natura Vadi, açılışa özel sunulan kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere %10+%10 indirim fırsatı sundu. Lansmanda rekor seviyede konut satışı gerçekleştirildi.

Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, törenin açılış konuşmasını şu sözlerle yaptı:

“Ülkemizde her yıl 750 bin yeni konut ihtiyacı doğmaktadır. Ancak son zamanlarda yeni konut üretimi yapılamadığından hem kira hem de satış fiyatları yükselmiştir. Biz Fırat Life Style ile beraber elimizi taşın altına koyarak büyük ölçekli bir projeyi daha hayata geçirdik. Sektörün bu şekilde yeni konut arzlarına ihtiyacı vardır. Bu arz dengesini doğru şekilde ülkemizin ve vatandaşlarımızın menfaatleri doğrultusunda karşılamak üzere yola çıktık. Projemize daha yolun başında, lansman öncesi dönemde rekor sayıda talepte bulunuldu. Bu durum bizim için yeni bir konut projesine ne kadar çok ihtiyaç olduğunu bir kez daha gösterdi. Biz de dostlarımızın bu ilgisini karşılıksız bırakmamak için lansman döneminde maliyetlerin altında bir fiyat politikası ile satışa çıktık. Şimdi konut alanlar projenin maliyetinin altında konut alıyorlar. Bir yıl sonra en az yüzde yüz kazandıklarını kendileri de görecekledir. Çünkü lansman dönemleri satış fiyatlarının maliyetlerin altında tutulduğu bir dönemdir. İlerleyen günlerde maliyetlerin fiyatlara yansıtılması kaçınılmaz olacaktır.”

Konuşmasının ardından Faruk Koca, Fırat Life Style Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Fırat‘ı sahneye davet etti. Koca, Natura Vadi projesi ile Ankara’ya değer katacak bir işe birlikte imza attıkları için Fırat’a teşekkürlerini iletti.

İşte projenin detayları ve alım fırsatları;

Natura Vadi projesi, “Ankara’nın En İyi Vaadi” mottosu ve ülkemizin en büyük proje tanıtım ofisine sahip olarak yükseliyor. Çankaya’da inşa edilen proje toplam 375 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. 11 bloktan oluşan proje 10 konu ve 1 ticari blokta 909 konut olarak yükseliyor. Projede yer alan konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planları ile yükselirken, lüks proje zengin sosyal donatılar ile karşımıza çıkıyor. Yeşillikler içerisinde bir yaşam ortamı sunan proje 35 bin metrekarelik yeşil alan ile de dikkat çekiyor. Projede cadde mağazaları ile yatırımcıları bekliyor.

Natura Vadi projesi ile ilk evin konut finansman paketi ile düşük faizli kredi imkanlarına sahip olurken, ek olarak ilk fiyat ve erken alım avantajları da alıcıları bekliyor.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak; Natura Vadi (naturavadi.com)

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

Bu yazı, konutpiyasasi.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

Bu yazı, ofisprojeleri.com internet sayfasında da tarafımızdan yayınlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ