Emlak Haberleri

Roya Business

Kaliteli yapılar ortaya çıkaran Roya Yapı tarafından, İstanbul Kadıköy’de yükselen ofis projesi Roya Business, estetik ve modern bir yapı olarak bizleri karşılıyor.


PROJE HAKKINDA

İşlerinize kolaylık sağlayacak, konumu ile dikkat çeken proje Roya Business, Kadıköy’de yükseliyor. Donatı ve özellikleri ile modern bir ofis ortamı barındıran projede 2000 metrekarelik bir ofis kullanım alanı sağlanmış. Bahçesi bulunan ofis binası ile ferah ve konforlu bir alana sahip olabileceksiniz. Fenerbahçe Kızıltoprak’ta yükselen projede ofisler modüler yapısı ile istediğiniz büyüklüğe sahip. Aynı zamanda Shell & Core özelliği ile inşa edilen ofisler kişisel zevklerinize göre dizayn etmeniz için sizleri bekliyor. 9 bağımsız bölümden oluşan projede deniz manzaralı ofisler işinizi yaparken huzur dolu bir manzaraya sahip olmanızı sağlıyor. Roya Yapı kalitesi ile yükselen proje 22 metre yüksekliğine sahip bir yapı olarak karşımıza çıkmakta. Dikkat çeken Roya Business size ve işinize değer katacak bir ofis projesi olarak yükseliyor.

Roya Business Nerede?

İstanbul’da Anadolu Yakasında gözde bir konumda yer alan ofis projesi Kadıköy’de yükseliyor. Anadolu yakasının en çok tercih edilen konumu Kadıköy’de Fenerbahçe Kızıltoprak’ta bir ofis projesi. Bağdat Caddesi üzerinde bulunan proje aşırı işlet konumu ile hem işinize değer katacak, hem de eşsiz bir yatırım fırsatı yaratacak. Birçok ulaşım imkanı bulunan proje ile ister deniz, ister kara, ister raylı sistem kullanabileceksiniz. İşinize ulaşmak artık bir sorun olmayacak. Merkezi konum, merkezi yollar ile birleşerek Roya Business’a kolay ulaşım sağlıyor. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız her şeye 5 dakikalık mesafede ulaşma imkanına sahipsiniz. Roya Business konumuyla da dikkat çeken, eşsiz bir ofis projesidir.

Roya Business Özellikleri

Çalışma ortamınıza değer katacak kaliteli donatıları bir arada toplayan projede işleriniz kolaylaşacak. 9 ofis bölümü içeren projede modüler ofis yapısı size avantaj sağlayacak. Caddeye ve denize bakan ofisler ile ferah bir ofis ortamı sizi bekliyor. Roya Business‘ta kapalı otopark ile araçlarınızı rahatça park edebileceksiniz. Ayrıca internet, elektrik, su gibi kesintisiz altyapı hizmetleri sizi bekliyor. Tam kapasiteli jeneratör, su deposu gibi özellikler ile her zaman kesintisiz bir ofis ortamı. 300 metrekarelik bahçesinde huzur bulacağınız projede konfor ve huzur içerisinde çalışmanın tadına varacaksınız.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Kapalı Otopark
  • Bahçe
  • 22 metre Bina Yüksekliği
  • Shell & Core Ofisler
  • Cadde Manzarası
  • Deniz Manzarası


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ