Emlak Haberleri

Flat 24

24 Gayrimenkul tarafından inşa edilen modern bir ofis projesi olan Flat 24 değerlenen bir lokasyonda Küçükçekmece Halkalı’da yükseliyor.


PROJE HAKKINDA

Modern ve gelişmiş ofis projesi olarak hayata geçen Flat 24 İstanbul’da hayat buluyor. Merkezi lokasyonda yer alan proje iş hayatınıza değer katacak. Küçükçekmece’de değer kazanan bir lokasyonda inşa edilen proje her geçen gün değerlenen lokasyonu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 27500 metrekarelik geniş bir arazide inşa edilen proje ofisler ile birlikte dükkanlardan oluşmakta. Home ofis ve cadde dükkanları yer alan projede istediğiniz iş ortamına sahip olacaksınız. 24 Gayrimenkul tecrübesi ve kalitesiyle inşa edilen proje Halkalı’nın en gözde mevkilerinden birinde konumlanmıştır. Flat 24 projesi ile siz de işinize değer katacak, kaliteli projede yerinizi alabileceksiniz. Tek blokta yükselen proje 1650 metrekarelik bir arazi üzerinde yer almaktadır.

Flat 24 Nerede?

Avrupa Yakası ofis projelerinden biri olan Flat 24 merkezi lokasyonu ile değerli bir proje olarak yükseliyor. Küçükçekmece ilçesinde yer alan Halkalı’da inşa edilen proje kolay ulaşım imkanlarına sahip. Birçok toplu ulaşım seçeneğine yakın konumu ile değer kazanan proje çevresinde yer alan olanaklar ile ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor.

Flat 24 Özellikleri

Çalışmalarınızda ve iş hayatınızda kolaylıklar için ortaya çıkan proje modern donatılar ile inşa edilmiştir. Çözüm odaklı bir anlayış ile inşa edilen projede birçok donatı konfor dolu alanlar sağlıyor. 24 saat güvenli bir çalışma hayatı için 24 saat güvenlik hizmeti yer alan projede kameralı güvenlik de mevcut. Ayrıca hızlı asansörler bulunan projede jeneratör, su deposu gibi kesintisiz hizmet için detaylar da yer alıyor. Merkezi ısı ölçer, ısı ve ses yalıtımı da proje kapsamında yapılara eklenen özellikler arasında. Otopark bulunan projede araçlarınız için park yeri düşünmek derdiniz olmayacak. Flat 24 projesi ile ofislerinizin içerisinde ayrıcalıklı bir dünyaya sahip olacaksınız.

Flat 24 Teslim Tarihi

İnşası devam eden projede teslim tarihi henüz netleştirilmedi. En kısa sürede ofislerin ve dükkanların teslimlerinin yapılması planlanmakta.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Asansör
  • Güvenlik
  • Kameralı Güvenlik
  • Merkezi Isıtma
  • Isı Pay Ölçer
  • Balkon


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ