Emlak Haberleri

Maslak Square

Maslak Square, İstanbul Maslak’ta konumlanmış Kapital Gayrimenkul tarafından yapılan kaliteli iş merkezi olarak hayata geçen bir ofis projesidir.


PROJE HAKKINDA

Kapital Gayrimenkul‘un inşasını gerçekleştirdiği en son ofis projesi olan Maslak Square, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan merkezi konumlarından Maslak mevkinde yer alan 2 bina şeklinde ortaya çıkmıştır. 11 ve 21 katlı 2 adet ofis binası olarak yapılan projede blokların arasındaki köprüler yardımıyla geçiş sağlanabilmektedir. Akıllı ve teknolojik bir bina olan Maslak Square iş hayatınız için dizayn edildi ve başarılı bir çalışma ortamına sahip olmanız için sizi bekliyor.

Maslak Square Nerede?

Maslak mevkinde yer alan proje, plazalarıyla dikkat çeken ilçenin yeni gözde merkezlerindendir. Kolay ulaşım imkanları, bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çeken projede Maslak İTÜ Metro İstasyonu sadece 250 metre uzaklıkta yer almaktadır. 1.5 kilometre uzaklıktaki İstinyePark AVM de yine projenin ilgi çekici noktalarındandır. 1. ve 2. köprüye de çok yakın olan ofis, bu köprülere 8 kilometre mesafede yer alıyor. İstanbul Maslak’taki ofis projesi Maslak Square’den İstanbul’un bütün merkezi ilçelerine dakikalar içerisinde ulaşabilmektesiniz.

Maslak Square Özellikleri

Akıllı bina olması ve teknolojik yatırımlar ile dikkat çeken Maslak Square çevreci yapısıyla da yeşil bina sertifikası olan Leed Gold sertifikasına sahip ofisler arasında yer almaktadır. Enerji tasarrufu sağlaması için dizayn edilen projede gün ışığından ve doğal havalandırmadan maksimum fayda sağlanması hedeflenmiştir, geniş camları ve havalandırma yapısıyla bu kapsamda gelişmiş bir yapı olarak Maslak Square karşımıza çıkmaktadır.

2500 metrekarelik yatay ofis kullanımı sağlayan alanıyla geniş bir kullanım sağlayan ofislerin kat yüksekliği de 4 metre olarak ferahlık da sağlamaktadır. 2 ayrı bina için de toplam 10 adet destination-selection kullanıcı asansörü bulunan projede bulunan geniş otopark için de ayrı asansör bulunmaktadır.

Maslak Square Teslim Tarihi

2020 yılı itibariyle yapımı tamamlanan Maslak Square projesinin teslimlerine en yakın zamanda başlanması hedeflenmektedir.


GALERİ


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ