Emlak Haberleri

Hakkımızda

EmlakMedya, inşaat ve emlak sektöründeki müstakil ev ve toplu konut projeleri ile ofis ve işyeri projeleri gibi gayrimenkul projelerini kategorisine göre gruplandırdığımız web sayfamızdır. Türkiye’nin dört bir yanından, en güncel ve en kaliteli inşaat projeleri ile yatırım değeri yüksek olan arazileri içeren portföyümüzü sizlere sunmak suretiyle, en doğru ve yalın bilgilere ulaşmanıza imkan vermekteyiz.

Siz değerli kullanıcılarımız, kullanıcı dostu, sade ve tamamen çözüm odaklı bir arayüze sahip olan platform üzerinden istekleriniz doğrultusunda arama yapabilmektesiniz. Böylelikle bir taraftan en uygun konumlardaki taşınmaz hakkında bilgi sahibi olabilirken, diğer yandan da portföyümüzdeki mevcut seçenekleri bütçeniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda değerlendirebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bunun yanında siz değerli İnşaat Sektörü temsilcilerinin ve Gayrimenkul Üreticisi firma ve kurumlarının tanıtımlarını da platformumuzda yapmaktayız. Öte yandan web sayfamızda gayrimenkul ve emlak sektörünü yakından ilgilendiren Resmi Gazete kararları, ilgili idarelerin mevzuat ve düzenlemeleri, bankaların uyguladıkları güncel konut kredisi faiz oranları gibi sektörel haberleri ve duyuruları da sizlere sunmak suretiyle, siz paydaşlarımızın bilgilerini her daim güncel tutmaktayız.

Buna ilave olarak içeriğinizi, tüm Sosyal Medya Kanallarımızda paylaşmak suretiyle, potansiyel hedef kitlenize hızlıca ulaştırmaktayız.

Çeyrek asırdan fazla gayrimenkul ve inşaat sektörü içerisinde yer alan kişilerin 2020 yılında kurmuş oldukları EmlakMedya, gayrimenkul sektöründeki konut projelerini ve ticari projeleri içeren bir Dijital Medya Ajansıdır.

Yakın geçmişte ortaya çıkan Koronavirüs Salgını ile birlikte toplumun ticari ve sosyal alışkanlıkları ciddi manada değişim göstermiştir. Dünyaya paralel olarak Türkiye’de de değişim gösteren ihtiyaçlar, sosyal medyanın ve dijital platformun önemini gayrimenkul sektöründe de artırmıştır.

Bu durumdan hareketle kurumsal faaliyetlerini emlakmedya.com.tr çatısı altında toplayan EmlakMedya, gayrimenkul projeleri hakkındaki güncel bilgi ve kampanyaları hedef kitlesine etkili ve verimli bir şekilde ulaştırmayı amaçlamıştır.

EmlakMedya, siz değerli paydaşlarının ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilme doğrultusundaki çalışmalarını profesyonel bir anlayışla ve büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Reklam ve tanıtım paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Saygı ve Sevgilerimizle

İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP
EmlakMedya Genel Müdürü