Emlak Haberleri

Semt Güngören

Öncü proje özelliği taşıyan Semt Güngören projesi, Güngören Belediyesi tarafından inşa ediliyor. Yer aldığı konumu ile sıcak bir yuva ortamı ve semt kültürü sunan proje yatay mimarisi ile de dikkat çekiyor.


SEMT GÜNGÖREN PROJESİ HAKKINDA

Semt Güngören Projesi

Güngören Belediyesi tarafından öncü proje olarak inşa edilen Semt Güngören hayata geçiyor. Bu projeden elde edilecek gelir ile yeni projelere kaynak oluşturulması hedeflenmektedir. Yatay mimari ile inşa edilen proje merkezi bir konumda yükselmektedir. 6 bin 400 metrekarelik bir arsa üzerinde A ve B olmak üzere 2 bloktan oluşan projede toplam 96 konut yer almaktadır. Güngören’in merkezi konumlarından birinde inşa edilen proje ile ulaşım problemi yaşamayacaksınız. Merkezi yol ve ulaşım seçeneklerine yakın, İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım imkanına sahip olacaksınız. İçerisinde yer alan özellikleri ile birinci sınıf bir yaşam Semt Güngören kapsamında sizleri bekliyor.

Semt Güngören Projesi Kat Planı

Eşsiz bir mimari ile birinci sınıf bir yaşam Semt Güngören Projesi kapsamında sizi bekliyor. 6 bin 400 metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilen proje 2 bloktan oluşmaktadır. Toplam 96 dairenin yer aldığı projede konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planları ile karşımıza çıkmaktadır. Projede yer alan konutlar 89 ile 164 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahiptir.

Semt Güngören Projesi Nerede?

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alan Semt Güngören, Güngören ilçesinde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yükselen proje, sahip olduğu lokasyon ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Metro, metrobüs, Marmaray gibi seçeneklere komşu konumuyla İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşabileceksiniz. İstanbul Havalimanı ile arasında 42 km. bulunan proje millet bahçesine sadece 500 metre uzaklıktadır. Çevresinde hastane, üniversite, AVM gibi birçok alternatifin yer aldığı proje ile aktif bir konumda yer alan bir konumunuz olacak.

Semt Güngören Özellikleri

Lüks ve eşsiz özellikler ile yükselen Semt Güngören projesi ile yaşamınız daha güzel olacak. Proje kapsamında geniş peyzaj alanları sizi bekliyor. 2 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan Semt Güngören projesinde doğa ile iç içe bir yaşama sahip olabileceksiniz. Her yaşa hitap eden, keyifli bir yaşam ortamı sunan projede yer alan sosyal tesis ile keyifli aktivitelere sahip olabileceksiniz. Çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, dinlenme alanları, yansıma alanı, her daireye özel otopark ve depo imkanları projede sunulan donatılar arasında yer alıyor.

Semt Güngören Projesi Teslim Tarihi

Projenin planlanan teslim tarihi Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.


Semt Güngören Projesi Görselleri


Semt Güngören Projesi Özellikleri

 • Geniş Peyzaj Alanı
 • Sosyal Tesis
 • Çocuk Oyun Alanı
 • Dinlenme Alanları
 • Yürüyüş Parkuru
 • Yansıma Havuzu
 • Otopark
 • Depo
 • Isı Yalıtımı
 • Ses Yalıtımı
 • Asansör
 • Balkon


KAT PLANLARI


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN KONUMU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ