Emlak Haberleri

Nişantaşı Koru

“Sağlıklı Ev” konseptiyle yükselen Nişantaşı Koru projesi, DAP Yapı kalitesi ve Emlak Konut güvencesiyle İstanbul’da inşa ediliyor. Nişantaşı sınırları içerisinde inşa edilen proje, modern ve lüks bir yaşama sizi davet ediyor.


PROJE HAKKINDA

Nişantaşı Koru

İstanbul’un tarihi ile dikkat çeken konumlarından birinde inşa edilen proje Nişantaşı Koru, 160 konut ile yükseliyor. DAP Yapı kalitesiyle inşa edilen proje “Sağlıklı Ev” konseptine sahiptir. 24 bin metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilen proje, Ihlamur Kasrı’na komşu bir konuma sahiptir. Yemyeşil bir alanda inşa edilen proje, geniş ve konforlu konurlar ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Yüksek tavanları, geniş odaları ve bol oda seçenekli kat planları ile Nişantaşı Koru birinci sınıf bir yaşam sunuyor. Boğaz manzarasına nazır, sonsuzluk havuzu ve şömine gibi ayrıcalıklar içeren projede standartlarınız değişecek. Sevdikleriniz ile İstanbul’un en can alıcı merkezlerinden birinde yaşama farkına sahip olabileceksiniz.

Nişantaşı Koru Kat Planı

Geniş ve ferah kat planları ile dikkat çeken Nişantaşı Koru, az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. 4 ile 8 metre arası değişen tavan yükseklikleri ile ferah konutlar sizi bekliyor. Proje 24 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilmektedir. Toplam 160 konut ve ticari alanların yer aldığı proje size modern bir yaşam alanı sunuyor. 1+1 ile 6+1 arasında değişen kat planları arasında loft daireler de yer almaktadır. En küçük dairesi 86 metrekare, en büyüğü 767 metrekare olan projede, her tip aileye uygun konut yer almaktadır.

Nişantaşı Koru Nerede?

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri arasında hayat bulan proje Nişantaşı Koru, Şişli’de yükselmektedir. Nişantaşı içerisinde lüks bir yaşam için hayata geçirilen proje merkezi konumu ile hızlı bir yaşam sunmaktadır. İstanbul’un ritmini hissedebileceğiniz konumu ile her yere yakın bir deneyime hazır olun. Proje Ihlamur Kasrı ile Amerikan Hastanesi arasında konumlanmıştır. Amerikan Hastanesi’ne 120 metre, City’s AVM’ye 450 metre uzaklıkta inşa edilmektedir. Çevresinde eğitim, sağlık ve dini kurum ve kuruluşlar bulunan proje ile değerli bir yatırım fırsatını da yakalayabilirsiniz. Deniz manzaralı konumu ile Nişantaşı Koru hayatınıza renk katacak bir proje olarak yükselmektedir.

Nişantaşı Koru Özellikleri

Sağlıklı Ev konsepti kapsamında hayat bulan proje sahip olduğu donatıları ile de dikkat çekiyor. Proje lüks bir yaşamdan fazlasını sunmaktadır. Projede oyun alanlarından, yürüyüş parkurlarına birçok donatı yer almaktadır. Birinci sınıf bir yaşam için sonsuzluk havuzu, congierge hizmetleri sizleri bekliyor. Güvenli bir proje olarak karşımıza çıkan Nişantaşı Koru, kameralı güvenlik ve güvenlik personeli ile 7/24 izlenmektedir. Kapalı otopark, geniş balkonlar, İstanbul Boğazı manzarası da proje kapsamında sahip olacağınız ayrıcalıklardan olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha birçok alt ve üst yapı özellikleri ile siz de Nişantaşı Koru‘da güvenilir bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Nişantaşı Koru Teslim Tarihi

İnşasına devam edilen projenin teslim tarihi Mart 2023 olarak planlanmaktadır.


GALERİ


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

 • Asansör
 • Merkezi Isıtma
 • Isı Pay Ölçer
 • Ebeveyn Banyosu
 • Ebeveyn Giyinme Odası
 • Balkon
 • Congierge Hizmetleri
 • Çocuk Oyun Alanları
 • Güvenlik
 • Kameralı Güvenlik
 • Deniz Manzarası
 • İstanbul Boğazı Manzarası
 • Kapalı Otopark
 • Yürüyüş Parkuru

PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ