Emlak Haberleri

İzpek Business

İzmir’de yer alan ofis projelerinden biri olan İzpek Business, Aliağa ilçesi sınırları içerisinde İZPEK tarafından inşa edilmektedir. Modern ve ayrıcalıklı bir ofis ortamı sunan proje, donatıları ve teknolojik özellikleri dikkat çekiyor.


PROJE HAKKINDA

Kaliteli bir ofis projesi olarak inşa edilen İzpek Business, eksiksiz bir iş ortamı sunuyor. Keyifli bir çalışma ortamına sahip olmanız için inşa edilen proje, İZPEK tarafından hayata geçiyor. İçerisinde toplam 42 ofisin yer aldığı projede modüler ofis yapısı dikkat çekiyor. İşinize uygun bir iş ortamına sahip olmanız için dizayn edilen projede siz de yerinizi alın. Farklı sektörlere hitap edebilen bir yapıya sahip projede iş hayatınız daha verimli geçecek. Ferah ve geniş çalışma alanlarında çalışarak veriminizi arttırabileceksiniz. İzpek Business içerisinde yer alan 42 ofis, 40 ile 55 metrekare arasında değişen ofis büyüklüklerine sahiptir. Gelişmiş sosyal donatıları bulunan projede merkezi lokasyon en büyük artılarınızdan olacak. Sorunsuz ulaşım imkanı ile eviniz ile işiniz arası çok zaman kaybetmeyeceksiniz.

İzpek Business Nerede?

Ülkemizin en batısında yer alan Ege Bölgesi’nin en büyük ili İzmir’de yer alan bir ofis projesi. İzmir‘e bağlı Aliağa’da inşa edilen proje, kaliteli ve verimli ofislerden oluşmaktadır. İZPEK BUSINESS projesi kolay ulaşım imkanlarına sahip merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Proje çevresinde yer alan eğitim, sağlık, alışveriş gibi olanaklar ile özel ve kamu kuruluşları ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilmenize olanak sağlayacak. Proje konumu itibariyle eşsiz bir yatırım fırsatı da sunuyor.

İzpek Business Özellikleri

Modern bir ofis projesi olarak inşa edilen İzpek Business, özellikleri ile dikkat çekiyor. Sosyal bir ortam ve özellikli bir iş hayatı sizi bekliyor. Keyifli anlar yaşayarak veriminizi arttıracak projede geniş peyzaj alanları sizi bekliyor. Molalarınızı daha keyifli geçirebilecek, kafanızı dinleyebileceksiniz. Projenin önünde yer alan açık otopark ile araçlarınızı park etmek için problem yaşamayacaksınız. Lüks projede modern mimari ve yeni nesil dış kaplama da yer alıyor. Isı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip projede, özel cam cepheli bir yapıda yer alacaksınız. Güvenli ve kullanışlı bir iş merkezi olarak inşa edilen İzpek Business, eksiksiz alt ve üst yapı hizmetleri ile verim odaklı bir ortam sunuyor.

İzpek Business Teslim Tarihi

Proje hemen teslim seçeneği ile satıştadır.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Özel Cam Cephe
  • Fiber İnternet
  • Jeneratör
  • Su Deposu
  • Peyzaj Alanları
  • Açık Otopark
  • Yeni Nesil Dış Cephe
  • Akıllı Bina


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ