Emlak Haberleri

Sevgililer Gününe Özel Konut Kampanyası

Teknik Yapı tarafından 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel konut kampanyası sizleri bekliyor. Bu eşsiz güne özel “İki Gönül Bir Olunca Teknik Yapı’da İndirim Olur!” kampanyası ile eşsiz indirim oranları ve taksit fırsatlarını kaçırmayın.

Sevgililer gününe özel kaçırılmayacak fırsatı yakalayın. Sektörün öncü firmalarından Teknik Yapı tarafından 14 Şubat Sevgililer Gününe özel 2 farklı ödeme planı ve indirim içeren kampanya sizleri bekliyor. Kampanyanın geçerli olduğu projeler ise; Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence ve YücelPark olarak karşımıza çıkıyor.

2 farklı ödeme planının sunulduğu kampanya detayları ise şu şekilde:

  1. Yüzde 14 indirim, yüzde 28 peşin, 14 ay vade ve yüzde 0 faiz ya da
  2. Yüzde 14 indirim, yüzde 28 peşin, 28 ay vade ve yüzde 1,25 faiz.
Sevgililer Gününe Özel
Teknik Yapı’dan Sevgililer Günü Kampanyası

Kampanya websitesi : https://www.teknikyapi.com/kampanya

* Bu kampanya İstanbul’daki Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence, YücelPark projelerinde ve seçili dairelerde geçerlidir. Cadde Projelerini kapsamamaktadır.

Uplife Kadıköy

Teknik Yapı tarafından İstanbul Kadıköy’de inşa edilen Uplife Kadıköy 4 blokta yükselmektedir. Toplam 830 konutun yer aldığı proje 16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında konutların haricinde 20 adet de mağaza yer almaktadır. Geniş peyzaj alanlarına sahip projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planları ile yükselmektedir.

Proje detayları; Uplife Kadıköy

Deluxia Park Residence

İstanbul Anadolu Yakası’nda yükselen lüks proje Kartal ilçesinde inşa edilmektedir. Deluxia Park Residence projesi toplam 3 blok olarak yükselen 364 daireden oluşmaktadır. Rezidans bloğu 35 katlı olarak inşa edilen projede konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planları ile karşımıza çıkmaktadır. Adalar manzarasının karşısında yükselen projede daireler 51 ile 157 metrekare arasında değişen kat büyüklüklerine sahiptir.

Proje detayları; Deluxia Park Residence

YücelPark

Kartal’da yükselen bir diğer proje olan Yücelpark 10 blok olarak inşa edilmektedir. 21 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükselen projede toplam 825 konut yer almaktadır. Huzurlu bir yaşam konsepti sağlayan projede lüks sosyal donatılar da yer alıyor. Proje kapsamında inşa edilen konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planları ile yükselmektedir. Lüks konut projesinde yer alan konutlar haricinde 17 adet de mağaza seçeneği sizleri karşılıyor.

Proje detayları; Yücelpark

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ