Emlak Haberleri

Nidakule Küçükyalı’da Kaçırılmayacak Ödeme Koşulları

Nidakule Küçükyalı’da Kaçırılmayacak Ödeme Koşulları

Nidapark Küçükyalı Tahincioğlu ve Emlak Konut tarafından hayata geçirilen bir konut projesi. Ofis etabı olan Nidakule Küçükyalı ise eşsiz bir iş hayatına kapılarını aralıyor.

Nidakule Küçükyalı’da hayata geçen kampanya ile işinize gereken değeri verebileceksiniz. İçerisinde eşsiz donatılar, birbirinden modern çözümler bulunan Nidakule Küçükyalı konumuyla büyülüyor. İstanbul’un en işlek konumlarından birinde yer alan projede 4 blok yer alıyor. 4 ofis bloğu ile kapsamlı bir ticaret ağı sizi bekliyor. 1. sınıf malzemeler ile donatılmış ofislerde sorunsuz günler sizi bekliyor.

İşine değer verenlere özel değerli ofisler

İşinize değer katacak konumu ile Nidakule Küçükyalı, Maltepe Küçükyalı’da yükseliyor. Ofislerinize kolay ulaşım sağlayacak bir konum ile içerisinde metro istasyonu bulunan projede yerinizi alın. Kara, deniz, raylı sistemlerin hepsine eşsiz ulaşım imkanı Nidakule Küçükyalı’da. Manzaralı ofisleri ile lüks bir çalışma ortamında huzur dolu saatler geçireceksiniz.

Zengin ve gelişmiş donatıları bulunan projede ihtiyaçlarınız özenle karşılanıyor. Resepsiyonundan, kesintisiz internetine, jeneratöründen su deposuna her türlü probleme hazırlıklı bir proje. Kesintisiz bir çalışma ortamı ile işleriniz aksamayacak. Geniş ve ferah toplantı odaları, konferans salonları bulunan projede anlaşmalarınızı konfor içinde yapacaksınız. Şık bir lobi, geniş otoparklar ve projede yer alan spor salonları da sizleri karşılıyor. Peyzaj alanları ile donatılmış proje molalarınız da ve boş anlarınızda huzur bulmanızı sağlayacak. Güvenli bir proje olan Nidakule Küçükyalı 24 saat güvenlik ile korunmaktadır.

Cebinize uygun kampanya seçenekleri

4 farklı kampanya seçeneği ile karşımıza çıkan projede yer alan ofisler sizleri bekliyor. Tahincioğlu bünyesinde gerçekleşen kampanyada banka ve kefil ihtiyacınız yok. Şirket bünyesinde vade sahibi olabileceksiniz. 1. kampanya kapsamında 48 ay vadeye yüzde 0 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz, hem de 2022 Şubat’ta ödemelere başlayacaksınız. 2. kampanyada da Şubat 2022 ödeme başlangıcıyla 108 ay vadeye %0.79 vade farkıyla sahip olabiliyorsunuz. 3. kampanyada ise hemen ödemelere başlayarak %10 indirime ek 24 ay vade, %0 vade farkı size sunuluyor. Son kampanyada ise peşin almak isteyenlere özel %15 indirim sunuluyor. Siz de elinizi çabuk tutarak, en uygun kampanyayı seçerek lüks ve ayrıcalıklı ofislere sahip olabilirsiniz.

İlk kampanya: İlk Ödeme Şubat 2022 + 48 Ay Vade + %0 Vade Faizi

İkinci kampanya: İlk Ödeme Şubat 2022 + 108 Ay Vade + %0.79 Vade Faizi

Üçüncü kampanya: Hemen Ödeme Başlangıcı + %10 İndirim + 24 Ay Vade + %0 Vade Farkı

Dördüncü kampanya: Peşin Alımda %15 İndirim Fırsatı

Proje detayları: Nidakule Küçükyalı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ