Emlak Haberleri

Akzirve Gayrimenkul’un yeni projesi Topkapı 29’da ön satış fırsatları!

Akzirve Gayrimenkul’un yeni projesi Topkapı 29’da ön satış fırsatları!

İstanbul’un en özel noktalarından biri olan Topkapı’da yükselen Topkapı 29 projesi eşsiz ödeme imkanları ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile ön satış döneminde sizi bekliyor. Gayrimenkul alanında başarılı projelere yer veren Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje tarihi dokuyla harmanlanmış benzersiz bir lokasyonda lüks bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul’un kalbinde yükselen eşsiz bir konut projesi olarak karşımıza çıkan Topkapı 29, hayatın içinde bir yaşam sunuyor. Ön satış döneminde olan proje Topkapı’da, benzersiz bir lokasyonda inşa ediliyor. Topkapı 29, yaşam standartlarınızı yükseltmeyi ve eğlenceli bir deneyime sahip olmanızı hedefliyor. Sahip olduğu eşsiz konseptinin yanı sıra, mükemmel mimarisi ve kaliteli kullanım alanları da dikkat çeken proje, keyif dolu bir yaşam için yükseliyor. Dünya standartlarında bir konut deneyiminin hedeflendiği proje Akzirve Gayrimenkul kalitesine sahip.

Tarihi ile dikkat çeken eşsiz bir konsept… Topkapı 29

29 Mayıs 1453 tarihinde İstanbul’u kuşatan Fatih Sultan Mehmet, 55 günlük kuşatmanın ardından İstanbul‘u fethetti. Kuşatmaya Topkapı’dan giriş yapılmış ve çağ kapatıp çağ açılan bu büyük zafer kazanılmıştı. Şimdi yine aynı konumda bambaşka bir 29 hayat buluyor. Topkapı 29 projesi, İstanbul’un fethinin başladığı noktada, şehrin adeta kalbinde yer alıyor.

Proje ile birlikte 7 gün 24 saat aktif ve canlı bir lokasyonda konut sahibi olma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Çevresinde konut, ticaret, sağlık, turizm, alışveriş ve eğitim gibi birçok sektörün bulunduğu proje ile eşsiz bir yatırım fırsatına da sahip olacaksınız. Dev proje Topkapı 29, dünyanın başarılı mimarlık firmaları arasında yer alan, ödüllü Chapman Taylor Mimarlık tarafından dizayn edilmiştir.

Herkese Hitap Eden Benzersiz Bir Ekosistem

Topkapı 29 projesi tüm ihtiyaçlara yanıt veren bir ekosistem ile dizayn edilmiştir. Her yaşa, her kesime ve herkese hitap etmesi için dizayn edilen projenin ekosistem hikayesi Füsun & Tony Phillipson, FYP Proje Geliştirme imzasını taşımaktadır.

İlkelere imza atan ekosistemi ile Topkapı 29 projesi içerisinde;

  • Yaşam alanları,
  • İş dünyası için uygun ortam,
  • Kültür/sanat ve eğlence için yaşam merkezi ve alışveriş caddesi
  • Otel ve residence
  • Sağlıklı yaşam merkezi ve medikal rezidans
  • Akademik apartlar gibi seçenekler yer almaktadır.

LEED v4 Gold adaylık sürecine girmiş olan Topkapı 29 projesi çevre dostu bir bina olarak dizayn edilmiştir. Yeşil bina kapsamında hayat bulan proje, enerji ve su tasarrufu, atıkları minimuma indir, bina içerisinde hava kalitesini artırma özelliklerine sahip. Çevreye ve konut sahiplerine saygı çerçevesinde inşa edilen proje içerisinde elektrikli araç şarj istasyonları da yer almaktadır. Geniş peyzaj alanlarında yeşil alanlara ve parklara sahip olan projede bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları da sizleri bekliyor. Her yaşa hitap eden Topkapı 29 ile 7’den 70’e herkes huzur ve mutluluk içerisinde yaşayabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ