Emlak Haberleri

MyVista Office II

Merkezi konumu ve çağdaş mimarisi ile lüks bir ofis ortamı sunan MyVista Office II, ilk projesinin devamı olarak karşımıza çıkıyor. İZPEK tarafından inşa edilen proje, kaliteli bir ofise sahip olmanız için sizleri bekliyor.


PROJE HAKKINDA

İzmir’de merkezi bir lokasyona sahip MyVista Office II projesi, aradığınız ofis ortamını sizlere sunuyor. İZPEK kalitesi ile inşa edilen proje ile aradığınız iş yerine sahip olacaksınız. “Yaşamaya Değer Yapılar” mottosu ile imzasının olduğu her projede standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyen İZPEK, MyVista Office 2 kapsamında 52 eşsiz ofis sunuyor. Modern projede ofisler 40 ile 44 arasında değişen büyüklüklere sahiptir. Ferah ve verimli kullanım alanları ile iş yerinizi istediğiniz gibi kullanabilecek, 4 farklı ofisten size uygun olanını seçebileceksiniz. Birçok sektöre uygun bir yapıya sahip olan proje, konforlu ve iş hayatına uygun donatıları ile sizleri bekliyor. Akıllı bina yapısı ile birinci sınıf bir ofis MyVista Office II‘de hayat buluyor.

MyVista Office II Nerede?

Ege’nin incisi olarak bilinen İzmir’de yükselen proje, Aliağa’da hayat buluyor. İzmir ofis projeleri arasında bulunan MyVista Office 2 ile eşsiz konumda iş yeriniz olacak. Kolay ulaşım imkanlarına sahip olacağınız proje, merkezi konumuyla benzersiz bir deneyim sunuyor. İşiniz ile eviniz arasındaki mesafeyi kısaltan proje, toplu ulaşım seçeneklerinin merkezinde yer almaktadır. Tüpraş Yolu üzerinde konumlanan proje, aktif konumuyla değerli bir yatırım fırsatı olarak da tercih edilmektedir. Projenin yakın çevresinde yer alan özel ve kamu kuruluşları da günlük yaşantıda ihtiyacınız olacak durumlara karşı avantajlı olmanızı sağlıyor.

MyVista Office II Özellikleri

Akıllı ve modern ofisleri ile lüks bir iş yeri olarak karşımıza çıkan MyVista Office 2 projesi kapsamında ferah alanlar sizi bekliyor. Yeni nesil ofis anlayışı ile inşa edilen projede işlerinizi kolay bir şekilde yürütebileceksiniz. Açık ve kapalı otopark seçeneği ile araçlarınızı güvenle park etme ayrıcalığı sizi bekliyor. Nefes alan iş yerlerine sahip olacağınız projede geniş camlar ile ferah bir alan sizi bekliyor. Projede kalite ve güven dolu bir iş yeri sizi ve çalışma arkadaşlarınızı bekliyor. Kesintisiz alt ve üst yapı hizmetleri ile birinci sınıf bir ofise sahip olun.

MyVista Office II Teslim Tarihi

İnşası tamamlanan projede hemen teslim seçeneği ile satışlar yapılmaktadır.


GALERİ


PROJENİN ÖZELLİKLERİ

  • Özel Cam Cephe
  • Fiber İnternet
  • Jeneratör
  • Su Deposu
  • Peyzaj Alanları
  • Açık Otopark
  • Kapalı Otopark
  • Yeni Nesil Dış Cephe


TANITIM VİDEOSU


PROJENİN KONUMU


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ